ÖVRIGT / Diverse / Parti teak 11108045
*
nr 1110 8045
Parti teak
diverse
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 18:00:06
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/5 19:31:12
1
200 kr
20/5 09:38:24
2
150 kr
20/5 09:38:24
1
200 kr (Budbetjänt)
20/5 09:38:37
2
250 kr
21/5 08:35:36
3
300 kr
21/5 19:44:40
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: teak teakmöbler trä
-
7025 Ishink
Husqvarna, plast, 1950-tal. Höjd: 19 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
13 maj kl 19:54
-
7041 Sameknivar
3 st, en signerad. Längd: 19-33 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
13 maj kl 18:45
*
Parti teak
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8045
Parti teak
diverse
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/5 19:31:12 | 1 | 200 kr |
20/5 09:38:24 | 2 | 150 kr |
20/5 09:38:24 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
20/5 09:38:37 | 2 | 250 kr |
21/5 08:35:36 | 3 | 300 kr |
21/5 19:44:40 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: teak teakmöbler trä
-
7025 Ishink
Husqvarna, plast, 1950-tal. Höjd: 19 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
13 maj kl 19:54 -
7041 Sameknivar
3 st, en signerad. Längd: 19-33 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
13 maj kl 18:45